Pradžia Apie tyrimą Respondentai Rezultatai Žemėlapis Geoanketa
Rezultatai
Dviračių eismo intensyvumas
Intensyvumas buvo apskaičiuotas remiantis 747 nubrėžtais maršrutais. Dviratininkai nubrėžė maršrutus žemėlapyje išilgai kelių ir pateikė informaciją: kuriais mėnesiais, kiek dienų per savaitę ten važiuoja ir ar važiuoja tuo maršrutu ten ir atgal. Kiekvienai kelio atkarpai, išilgai kurios buvo nubrėžtas bent vienas maršrutas, buvo apskaičiuotas visų dviratininkų važiavimų skaičius metuose.

Intensyvumo matavimo vienetas - tai skaičius, nurodantis, kiek kartų per metus duotąja kelio atkarpa pravažiuoja 382 tyrime dalyvavę dviratininkai, kurie pateikė savo kelionių maršrutus. Apskaičiuotas intensyvumas nėra tikslus skaičius, reikškiantis dviratininkų eismo dydį Vilniaus keliuose, nes yra apskaičiuotas remiantis tik 382 dviratininkų pateiktais duomenimis. Jis gali būti panaudotas dviračių eismo dydžio palyginimui atskiruose keliuose.




Žemiau pateikta lentelė parodo 50 dažniausiai dviratininkų naudojamų Vilniaus kelių tinklo atkarpų.

PavadinimasKelio atkarpaIntensyvumas
Gedimino pr.nuo Vilniaus g. iki V. Kudirkos g.20901
Gedimino pr.nuo Katedros a. iki Vilniaus g.19203
T. Vrublevskio g. 18389
Gedimino pr.nuo V. Kudirkos g. iki A. Goštauto g.14793
Karaliaus Mindaugo tiltas 13423
Eurovelo-11nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto13324
Olimpiečių g. ir Eurovelo-11 12932
Žvėryno tiltas 12212
T. Narbuto g.nuo Birutės g. iki Č. Sugicharos g.12019
Vingio parko tiltas 11840
Maironio g.nuo Rusų g. iki Šventaragio g.11597
Arsenalo g. 11553
A. Mickevičiaus g.nuo Žvėryno tilto iki Vytenio g.10769
T. Narbuto g.nuo Sėlių g. iki Birutės g.10745
Eurovelo-11nuo Šilo tilto iki Valakampių tilto10738
T. Vrublevskio g.nuo L. Stuokos-Gucevičiaus g. Iki Gedimino pr.10662
Upės g. ir Neries krantinėnuo Baltojo tilto iki G. Baravyko g.10352
P. Vileišio g.nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto10008
Sluškų g ir dviračių ir pesčiųjų takas nuo Vilnios 9409
Vokiečių g.nuo Šv. Mikalojaus g. Iki Trakų g.9136
Vilniaus g.nuo Palangos g. iki Islandijos g.8874
Vilniaus g.nuo Islandijos g. iki Labdarių g.8628
T. Narbuto g.nuo Č. Sugicharos g. iki Laisvės pr.8539
Rinktinės g.nuo Karaliaus Mindaugo tilto iki A. Juozapavičiaus g.8457
Konstitucijos pr.nuo PC "Europa" iki Linkmenų g.8378
Vilniaus g.nuo Klaipėdos g. iki Palangos g.8372
Kalvarijų g.nuo Žvalgų g. iki Didlaukio g.8173
Vilniaus g.nuo Trakų g. iki Klaipėdos g.7955
Šventaragio g.nuo Universiteto g. iki L. Stuokos-Gucevičiaus g7919
Eurovelo-11nuo Valakampių tilto iki Trinapolio vienuolyno7834
Taikos aleja 7607
Laisvės pr.nuo T. Narbuto g. iki Justiniškių g.7415
Vokiečių g.nuo Rotušės a. iki Šv. Mikalojaus g.7406
Kalvarijų g.nuo A. Juozapavičiaus g. iki Konstitucijos pr.7375
Upės g. ir Neries krantinėnuo Žaliojo tilto iki Baltojo tilto7356
V. Kudirkos g.nuo Z. Sierakausko g. iki Gedimino pr.7346
Vilniaus g.nuo Labdarių g. iki Gedimino pr.7324
A. Mickevičiaus g.nuo Vytenio g. iki Kęstučio g.7293
Žvejų g. ir Neries krantinė 7216
Jeruzalės g.nuo Ateities g. iki Mokyklos g.7135
Upės g.nuo Geležinio Vilko tilto iki Barclays centro7131
P. Vileišio g.nuo Šilo tilto iki M. Daukšos vid. Mokyklos7118
Pilies g.nuo Bokšto g. iki Šv. Jono g.7059
Sėlių g.nuo Blindžių g. iki T. Narbuto g.7053
V. Kudirkos g.nuo Pamėnkalnio g. iki Gedimino pr.7027
Katedros a.nuo Pilies g. iki Gedimino pr.6963
Kalvarijų g.nuo P. Lukšio g. iki Ozo g.6939
Geležinio Vilko g.nuo Konstitucijos pr. iki Ukmergės g.6847
Kalvarijų g.nuo Žaliojo tilto iki A. Juozapavičiaus g.6758
Konstitucijos pr.nuo Linkmenų g. iki Geležinio Vilko g.6740
Kalvarijų g.nuo K. Ulvydo g. iki Žvalgų g.6715
Birutės g.nuo S. Moniuškos g. iki Latvių g.6647
Probleminės vietos
Didelis pažymėtų probleminių vietų skaičius pasako, kiek daug darbų mieste dar reikia nuveikti, kad važiavimo dviračiu sąlygos būtų geros. Tyrimo rezultatai rodo, kad labai dažnai probleminiai ir didelio eismo intensyvumo keliai yra tie patys... Pavyzdžiui T. Narbuto, Ukmergės g., Lazdynų tiltas, Kalvarijų g. yra pastebimos kaip probleminės, o tuo pačiu yra pagrindinės eismo arterijos, jungiančios centrą su atokesniais miesto rajonais. Ten investicijos dviračių transporto infrastruktūrai pagerinti yra būtinos. Daug problemų dviratininkams kelia dviračių takai nupiešti ant šaligatvių. Pagrindinės priežastys: pėsčiųjų ir dviratininkų konfliktai (Vilniaus, Pilies ir kitos gatvės). Dviračių eismui taip pat trukdo parkuojami automobiliai ant dviračiams skirtų juostų (Gedimino pr., Upės g. ir kitos). Bloga, nelygi kelio danga, aukšti borteliai - taip pat labai dažnai sutinkamos problemos. Pateikta diagrama rodo, kiek kokių problemų pastebi Vilniaus dviratininkai.

Remiantis probleminių vietų informacija dviratininkai galėtų planuoti savo kelionių maršrutus taip, kad tokių vietų išvengti. Bet ar visada įmanoma surasti alternatyvų?




Žemiau pateikta lentelė parodo problemines kelių atkarpas , pažymėtas respondentų bent 6 kartus.

A - Pavojinga sankryža, B - Bloga kelio danga, C - Intensyvus automobilių eismas, D - Per daug kitų dviratininkų, E - Nuolatiniai kelio darbai, F - Pėstieji ant dviračių kelio, G - Triukšmas arba užterštas oras, H - Parkuojami automobiliai, I - Nedraugiški dviratininkai, J - Važiavimas į kalną.
PavadinimasAtkarpaPažymėta kartųABCDEFGHIJSuma
T. Narbuto g.nuo Č. Sugicharos g. iki Sėlių g.2811874085101256
Pilies g. 2601511123041652
T. Narbuto g.nuo Laisvės pr. iki Č. Sugicharos g.222138004700741
Vilniaus g.nuo Klaipėdos g. iki Palangos g.2131084115061048
Ukmergės g.nuo Geležinio Vilko g. iki Ozo g.2025183048001050
Lazdynų tiltas 2045131151100040
Vilniaus g.nuo Islandijos g. iki Labdarių g.19310133011072049
Kalvarijų g.nuo Žalgirio g. iki Apkasų g.1611014001900237
Verkių g.nuo Trinapolio vienuolyno iki Vandens malūno160715000000123
Kalvarijų g.nuo Konstitucijos pr. iki Žalgirio g.1517140011010236
Didžioji g.nuo Švarco g. iki Bokšto g.150701113031430
Laisvės pr.nuo Oslo g. iki Architektų g.15296001300728
Vilniaus g.nuo Labdarių g. iki Gedimino pr.142893010071040
Didžioji g.nuo Švedijos ambasados iki Švarco g.140711113142434
Vilniaus g.nuo Trakų g. iki Klaipėdos g.142422113050029
Kalvarijų g.nuo Apkasų g. iki Ozo g.131713001800232
Kalvarijų g.nuo Neries iki Konstitucijos pr.132611102710232
Pilaitės pr.nuo Vakarinio aplinkelio iki Vydūno g.135412011600029
Geležinio Vilko tiltas 122312103900232
Geležinio Vilko g.nuo Saltoniškių žiedo iki Ukmergės g.124212002700330
Pilaitės pr.nuo Laisvės pr. iki Vakarinio aplinkelio127411001500028
Žaliasis tiltas 121312101610227
J. Basanavičiaus g.nuo Pylimo g. iki Algirdo g.112107001240329
Vokiečių g.nuo Šv. Mikalojaus g. iki Trakų g.112221110050023
Sluškų g. ir dviračių ir pesčiųjų takas nuo Vilnios 11264002220018
Žygimantų g. ir Neries pakrantė 11193003110018
Verkių g.nuo Verkių g. 68 iki Trinapolio vienuolyno11069000000015
Nemenčinės pl.nuo O. Milašiaus g. iki Kairėnų g.110113000100015
Vokiečių g.nuo Šv. Mikalojaus g. iki Rotušės11000019040014
Vilniaus g.nuo Palangos g. iki Islandijos g.10276307041030
Upės g.nuo Maloniosios g. iki Kalvarijų g.10045202280023
Savanorių pr.nuo Savanorių žiedo iki Titnago g.10359000500022
Žvejų g. ir Neries pakrantė 10075002220018
Kareivių g.nuo Verkių g. iki Kalvarijų g.10058000400017
Olimpiečių g. ir dviračių takas palei ją 10060108001016
Gedimino pr.nuo T. Vrublevskio g. iki Jogailos g.101210001100015
Eurovelo-11nuo Žirmūsų tilto iki Šilo tilto10020209001014
Verkių g.1300 metrų atkarpa nuo Vandens malūno į šiaurės rytus10059000000014
Nemenčinės pl.nuo Kairėnų g. iki Miškonių100102001000013
Geležinio Vilko g.nuo Ukmergės g. iki Žalgirio g.9247002610325
Trakų g.nuo Vokiečių g. iki Pylimo g.9286001040223
Ozo g.nuo Kernavės g. iki Gelvonų g.9329000400119
T. Narbuto g.nuo Saltoniškių g. iki Sėlių g.9155002210218
Ukmergės g.nuo Ozo g. iki Ateities g.9126003400117
Gedimino pr.nuo Jogailos g. iki V. Kudirkos g.9111000190013
Laisvės pr.nuo Buivydiškių g. iki AB "Rytų skirstomieji tinklai"8273005310122
Geležinio Vilko g.nuo Ozo g. iki Ateities g.8218000800221
Ukmergės g.nuo Ateities g. iki Perkūnkiemio g.8238002310019
Eurovelo-11nuo Šilo tilto iki Valakampių tilto8010208001012
Nemenčinės pl.1000 metrų atkarpa nuo Antakalnio g. į šiaurės rytus8052002200011
Gedimino pr.nuo V. Kudirkos g. iki A. Goštauto g.8012000170011
Apkasų g.nuo Žalgirio g. iki S. Žukausko g.7066002220321
Geležinio Vilko g.nuo Žalgirio g. iki Ozo g.7217000700219
J. Basanavičiaus g.nuo Algirdo g. iki Švitrigailos g.7255001130118
Savanorių pr.nuo Muitinės g. iki V. Pietario g.7136001230117
Drujos g.nuo Paplaujos g. iki Olandų g.7256000310017
P. Vileišio g.nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto7326002210016
Tiltas per Vilnią (Arsenalo g.) 7133105210016
A. Goštauto g. ir Neries pakrantėnuo Žaliojo tilto iki Baltojo tilto7143002110012
Verkių g.1100 metrų atkarpa nuo Žaliųjų Ežerų g. į rytus7046000000010
Neries pakrantė Žvėrynenuo Žvėryno tilto iki Upės g.7060003000110
Laisvės pr.nuo Justiniškių g. iki Rygos g. 6343006310121
Laisvės pr.nuo AB "Rytų skirstomieji tinklai" iki Ukmergės g.6253004310119
Žalgirio g.nuo Kalvarijų g. iki Apkasų g.6245002320119
Rinktinės g.nuo Kalvarijų turgaus iki Žalgirio g.6145000330117
Geležinio Vilko g.nuo Ateities g. iki Mokslininkų g.6206000600216
Geležinio Vilko g.nuo Tūkstantmečio g. iki Gerosios Vilties g.6316000600016
V. Kudirkos g.nuo Z. Sierakausko g. iki Pamėnkalnio g.6034003210215
J. Basanavičiaus g.nuo S. Konarskio g. iki Švitrigailos g.6135001130115
Didžioji g.nuo Aušros Vartų g. iki Švedijos ambasados6041005121115
Kalvarijų g.nuo J. Kazlausko g. iki Didlaukio g.6025000500315
T. Kosciuškos g. 6324003110014
Pylimo g.nuo Gėlių g. iki Raugyklos g.6144001210013
Kalvarijų g.nuo Didlaukio g. iki Ateities g.6034000400213
Gariunų g. ir Oslo g.nuo Savanorių pr. iki Vakarinio aplinkelio6423000200112
Pylimo g.nuo Naugarduko g. iki Basanavičiaus g.6135000300012
Ozo g.nuo Kernavės g. iki Kalvarijų g.6026000300011
Nemenčines pl.nuo Saulėtekio al. iki O. Milašiaus g.606100010008
Eurovelo-11500 metrų atkarpa nuo Valakampių tilto į šiaurę601000600108





Žemiau pateikta lentelė parodo problemines vietas, pažymėtas respondentų bent 2 kartus.

A - Pavojinga sankryža, B - Bloga kelio danga, C - Intensyvus automobilių eismas, D - Per daug kitų dviratininkų, E - Nuolatiniai kelio darbai, F - Pėstieji ant dviračių kelio, G - Triukšmas arba užterštas oras, H - Parkuojami automobiliai, I - Nedraugiški dviratininkai, J - Važiavimas į kalną.
PavadinimasKartų pažymėtaABCDEFGHIJSuma
Ozo ir Geležinio Vilko sankryža1717711000400039
Savanorių žiedas1610110002310128
V. Kudirkos ir J. Basanavičiaus g. sankryža151149000200026
Eurovelo-11 prie Žirmūnų tilto ir Žirmūnų IKI13966000200023
Saltoniškių žiedas121008010300022
Gedimino pr. (prie V. Kudirkos a.)121004201131022
Jeruzalės g. (atkarpa nuo Ateities iki Mokyklos g.)11151003000111
Lazdynų tiltas10126005400018
T. Narbuto g. atkarpa nuo Č. Sugicharos iki Sėlių g.9160203100316
Karaliaus Mindaugo tiltas9434102100015
Kalvarijų ir Žvejų/Upės g. sankryža8536000300118
T. Narbuto ie Sėlių g. sankryža8625000220118
B. Radvilaitės g. prie Kirdėjų rūmų820200301008
Ukmergės g. (atkarpa nuo Ozo iki Geležinio Vilko g.)7225101200316
Tiltas per Vilnią (Arsenalo g.)7241203210015
Olandų žiedas7614002000013
Upės g. prie Edukologijos Universiteto7403010030011
T. Narbuto ir Saltoniškių g. sankryža710100000002
Ukmergės ir Geležinio Vilko g. sankryža6603000200112
Gerosios Vilties ir Geležinio Vilko g. sankryža6412011100010
Katedros a.611210301009
Ukmergės ir Ateities g. sankryža650300010009
Kryžiaus kelias prie Trinapolio vienuolyno605000000027
Ukmergės ir Šeškinės g. sankryža620100200027
Ateities ir Geležinio Vilko g. sankryža612000200016
Laisvė pr. (atkarpa nuo AB "Rytų skirstomieji tinklai iki J. Baltrušaičio g.)623100000006
VGTU Saulėtekyje623000100006
Baltasis tiltas630000200005
Vokiečių g. ir Rotušė5341123100015
Ukmergės ir Ozo g. sankryža5514000100011
Oslo g. ir Vakarinio aplinkelio sankryža5404000200010
Neris pakrantė prie Žaliojo tilto iš Žygimantų g. pusės5055000000010
Žvėryno tiltas ir Mickevičiaus ir Vytenio g. sankryža541200110009
T. Narbuto g. prie T. Narbuto stotelės500300100004
Kalvarijų g. ir Konstitucijos pr. sankryža441200101009
T. Narbuto g. ir Laisvės pr. sankryža431300010008
S. Stanevičiaus g. (atkarpa nuo S. Stanevičiaus iki Pamiškės st.)401000303007
Žalgirio ir Rinktinės g. sankryža420300100006
Antakalnio, Nemenčinėd ir Lizdeikos g. sankryža422100100006
Žalgirio ir Kalvarijų sankryža421100000015
Kalvarijų ir Ozo g. sankryža420200000004
Vingio parko tiltas420011000004
prie Užupio Angelo402100000014
Europos a.400000400004
Nemenčinės pl. prie Baltijos Amerikos klinikos411000011004
Antakalnio g. prie Respublikinio Alergologijos centro402000100003
Gariūnų tiltas401100000002
V. Kudirkos ir Z. Sierakausko g. sankryža330200020018
Naugarduko ir Gerosios Vilties g. sankryža321301010008
S. Batoro ir Olandų g. sankryžą312300020008
Šeimyniškių ir Rinktinės g. sankryža312200001017
Subačiaus ir Drujos g. sankryža331100010006
Geto Aukų a.301000302006
Žaliųjų Ežerų ir Verkių g. sankryža330300000006
Dariaus ir Girėno ir Žirnių g. sankryža321200000005
Žalgirio ir Geležinio Vilko sankryža312100010005
Šilo tiltas320200010005
Gulbinų g. prie Balsio ež.303000000025
Laisvės pr. ir Rygos g. sankryža321100000004
Palangos g.302000002004
Naugarduko ir Pulimo g. sankryža320100000014
Žaliųjų Ežerų ir Gulbinėlių g. sankryža320100010004
Ozo g. prie Akropolio310200000003
Justiniškių ir Taikos g. sankryža310100000002
Pesčiųjų ir dviračių takas prie Sluškų rūmų300000101002
Vivulskio g. pratęsimas iki Mindaugo g.301000000001
Architektų g. ir Laisvės pr. sankryža301000000001
Pilaitės pr. ir Papilėnų g. sankryža221200020018
Pylimo ir Rūdninkų g. sankryža221110110007
V. Šopeno ir Šv. Stepono g. sankryža211200011017
Kareivių ir Verkių g. sankryža222100000005
Nemenčinės pl. ir Laurų g. sankryža211200010005
Kalvarijų g. prie Kalvarijų sodų202000001014
Pilaitės pr. ir Vakarinio aplinkelio sankryža220200000004
Pylimo ir Islandijos g. sankryža221100000004
Vilkpėdės g.210200000014
Laisvės pr. prie Mados220100010004
Vokiečių ir Trakų g. sankryža210200000003
Geležinkelio stoties žiedas211100000003
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras210100100003
Kalvarijų g. 101B201000100013
Buivydiškių ir Čiobiškio g. sankryža220100000003
Eurovelo-11 prie Vilniaus koncertų ir Sporto rūmų201000100002
Gedimino pr. ir V. Kudirkos g. sankryža220000000002
Upės ir G. Baravyko g. sankryža220000000002
Ozo ir Buivydiškių g. sankryža220000000002
Tymo turgus200000000011
T. Narbuto ir Erelių g. sankryža201000000001
Justiniškių ir Rygos g. sankryža201000000001
Malonios vietos
Pažymėtos malonios vietos teikia informacijos apie vietas, kurias dviratininkai labiausiai vertina. Žemėlapiuose galima pamatyti, kokios svarbios dviratininkams yra "žalios" miesto zonos: Neries pakrantė, Vingio parkas, Karoliniškių šlaitas. Važiavimo dviračiu sąlygos gatvėse, kuriose nebuvo pažymėta malonių vietų, yra prastos. Malonių vietų informacija yra vertinga dėl dviejų priežasčių: dviratininkai galėtų rinktis šias gatves ir vietas planuojant savo keliones, o miesto valdžiai šios vietos gali būti pavyzdžiu, kaip projektuoti dviračių infrastruktūrą (pvz. Ateities gatvė). Pateikta diagrama rodo, kiek kokių malonių vietų pažymėjo Vilniaus dviratininkai.




Žemiau pateikta lentelė parodo malonias kelių atkarpas , pažymėtas respondentų bent 4 kartus.

A - Žalia aplinka, B - Gražus vaizdas, C - Gera kelio danga, D - Gera eiga (be sustojimų), E - Galimybė greitai važiuoti, F - Važiavimas nuo kalno, G - Mandagūs dviratininkai, H - Atidūs automobilių vairuotojai, I - Patogūs dviračių stovai.
PavadinimasAtkarpaKartų pažymėtaABCDEFGHISuma
Eurovelo-11nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto685945565852131210296
Eurovelo-11nuo Šilo tilto iki Valakampių tilto645745535248101010276
Eurovelo-11nuo Valakampių tilto iki Trinapolio vienuolyno51453644403810701221
Olimpiečių g. ir Eurovelo-11 4841334041378910210
Gedimino pr.nuo Vilniaus g. iki V. Kudirkos g.36411291512446186
Gedimino pr.nuo Katedros a. iki Vilniaus g.33411271511436182
Gedimino pr.nuo V. Kudirkos g. iki A. Goštauto g.2817211210244162
P. Vileišio g.nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto171313121512045074
Taikos alejanuo Vingio parko estrados iki Vingio parko tilto17161217129140071
Sluškų g. ir dviračių ir pesčiųjų takas nuo Vilnios 171212131510035070
Taikos alejanuo Geležinio Vilko g. iki Vingio parko estrados16151016109140065
Konstitucijos pr.nuo Lvovo g. iki Linkmenų g.1312979201132
Ateities g.nuo Geležinio Vilko g. iki Fabijoniškių g.135212311010034
Žaliųjų Ežerų g.nuo Verkių g. iki Gulbinėlių g.12117988220047
Žaliųjų Ežerų dviračių takasnuo Žaliųjų Ežerų g. iki Gulbinų g.12126696240146
Verkių g.nuo Eurovelo-11 dviračių tako iki Trinapolio vienuolyno10991077300045
Žibuokliu alejanuo Estrados al. iki Taikos al.109101074320045
Vingio parko tiltas 10971075140043
Žveju g. ir Neries pakrantė 10896105020040
Ateities g.nuo Kalvarijų g. iki Geležinio Vilko g.1042938010027
Konstitucijos pr.nuo Kalvarijų g. iki Lvovog.1001867001124
Gulbinų g.nuo Draustinio g. iki Balsio ež.996585240140
Arsenalo g. 965895021036
P. Vileišio g.nuo Šilo tilto iki M. Daukšos vid. mokyklos876366031032
T. Narbuto g.nuo Sėlių g. iki Laisvės pr.841377710030
T. Vrublevskio g. 854674000026
Konstitucijos pr.nuo Linkmenų g. iki Geležinio Vilko g.801645001017
M. K. Čiurlionio g.nuo VU Medicinos fakulteto iki Vingio parko765764210031
Estrados alejanuo M.K. Čiurlionio g. iki Žibuoklių al.765765110031
Žaliųjų Ežerų g.nuo Verkių g. iki Santariškių žiedo764554220028
Upės g. ir Neries pakrantėnuo Žaliojo tilto iki VCUP767372000025
Ateities g.nuo Fabijoniškių g. iki Ukmergės g.711625000015
Birutės g.nuo A. Mickevičiaus g. iki Treniotos g.655543210025
Parkas prie Valdovų rūmų 654242010018
Verkių g.nuo Trinapolio vienuoluno iki Vandens malūno555553200025
Karaliaus Mindaugo tiltas 534344110020
V. Kudirkos g.nuo Z. Sierakausko g. iki Gedimino pr.512233400015
J. Tumo-Vaižganto g.nuo Lukiškių g. iki A. Goštauto g.513423101015
Baltasis tiltas 514412101014
Spalvotojų šaltinių parkas 444234021020
Estrados alejanuo Žibuoklių al. iki Vingio parko estrados443443010019
Žibuoklių alejanuo Estrados al. iki Geležinio Vilko g.434432100017
Saulės aleja 443433100018
T. Vrublevskio g.nuo L. Stuokos-Gucevičiaus g. iki Gedimino pr.443233000015
Šventaragio g.nuo Universiteto g. iki L. Stuokos-Gucevičiaus g.443233000015
Rinktinės g.nuo Karaliaus Mindaugo tilto iki A. Juozapavičiaus g.401333302015
Kryžiaus kelias 444312000014
Birutės g.prie Vingio parko tilto441222100012
Pylimo g.Nuo Basanavičiaus g. iki Pamėnkalnio g.410233100010
Parkas prie Valdovų rūmų 43212100009





Žemiau pateikta lentelė parodo malonias vietas, pažymėtas respondentų bent 2 kartus.

A - Žalia aplinka, B - Gražus vaizdas, C - Gera kelio danga, D - Gera eiga (be sustojimų), E - Galimybė greitai važiuoti, F - Važiavimas nuo kalno, G - Mandagūs dviratininkai, H - Atidūs automobilių vairuotojai, I - Patogūs dviračių stovai.
PavadinimasKartų pažymėtaABCDEFGHISuma
Vingio parkas232220191513532099
Katedros a.11461141101028
Eurovelo-11 atkarpa nuo Žirmūnų tilto iki Šilo tilto985666310036
Karaliaus Mindaugo tiltas646421100018
Eurovelo-11 prie Valakampių tilto443212110014
Pieva prie Baltojo tilto433122000011
Karoliniškių šlaitas332022200011
Gedimino pr. prie Lukiškių a.331221001010
Bukčių miškas33202100109
Šimulionio g. prie Karoliniškių šlaito miško31111210108
Nemenčinės pl. ir O. Milašiaus g. sankryža33200111008
Konstitucijos pr. prie Nacionalinės dailės galerijos22111210008
Eurovelo-11 prie Alyvų kalno22121100008
Ozo g. prie S. Kovalevskajos vid. mokyklos21011210007
Ukmergės g. pakilimas į Šeškinės kalną20001220005
Siūlomų investicijų vietos
Dviratininkai galėjo pasiūlyti sprendimus, kaip pagerinti dviračių transporto infrastruktūrą. Pasiūlymų vietas žymėjo taškais ir linijomis. Be to, kad vietoms buvo priskiriamos trys bendros kategorijos (Saugumo pagerinimas, Važiavimo komforto pagerinimas, Dviračių kelių tinklo tęstinumo pagerinimas), respondentai pateikė išsamius komentarus. Nebuvo tikslinga grupuoti šių vietų ir pateikti kartogramoje, nes kiekviena vieta ir kiekvienas komentaras teikia svarbios informacijos apie infrastruktūros pagerinimą. Visus komentarus apie siūlomas investicijas galima peržiūrėti interaktyviąjame žemėlapyje.




Visų vietų priskirtas kategorijas ir dviratininkų komentarus galima pamatyti interaktyviajame žemėlapyje.